Irakas

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Irakas parduodamo būsto.

Nekilnojamojo turto pardavimas Irake

Irakas, oficialiai Irako Respublika, yra Vakarų Azijos valstybė. Ji ribojasi su Turkija šiaurėje, Saudo Arabija ir Kuveitu pietuose, Sirija šiaurės vakaruose, Jordanija vakaruose ir Iranu rytuose. Jos sostinė yra Bagdadas.

Erbilis yra ketvirtas pagal dydį Irako miestas po Bagdado, Basros ir Mosulo. Jis yra 80 kilometrų į rytus nuo Mosulo ir yra Irako Kurdistano sostinė. Erbilas yra viena geriausių vietų, kur galima nusipirkti nekilnojamojo turto pardavimą Irake. Erbilis laikomas vienu seniausių nepertraukiamai apgyvendintų miestų pasaulyje, kurio miesto gyvenimo įrašai siekia 6000 a.c.

Erbilas yra ekonominė Kurdistano regiono sostinė ir išlaiko svarbų vaidmenį Irake, pritraukdamas daugybę žmonių, bandančių pasinaudoti ekonominiu augimu ir miesto saugumu. Tikimasi, kad turint dideles Kurdistano angliavandenilių atsargas ir saugumą, palyginti su likusia šalies dalimi, ekonomika palaikys jos augimą, dar labiau padidindama nekilnojamojo turto ir socialinės infrastruktūros paklausą.

Išaugęs gyventojų skaičius ir numatomas ekonomikos augimas toliau didina nekilnojamojo turto projektų (gyvenamojo, komercinio, parduodamo turto Irake ir viešbučių) ir socialinės infrastruktūros projektų, tokių kaip švietimo ir sveikatos priežiūros įstaigos, regione, paklausą.

Vis dėlto didžiausias rūpestis tebėra politinė rizika. Neseniai įvykę fiziniai ginčai su Bagdadu kėlė susirūpinimą dėl pablogėjusių Erbilio ir centrinės vyriausybės santykių. Tačiau šiuo metu tai suderinama su smurto padidėjimu ne kurdų Irake ir galimomis taikos dalimis po pastarojo meto suartėjimo.

Erbilio gyvenamojo nekilnojamojo turto rinka rodo galimą augimą. Rinkos pagrindai išlieka stiprūs, kuriuos palaiko lėtas pasiūlos augimas. Remiantis vyriausybės tyrimais, per ateinančius 5 metus iš viso reikia 112 500 būsto vienetų. Sprendžiant iš statybų mieste, kyla abejonių, ar šis būstų kiekis bus pristatytas laiku. Įvertinimas taip pat susijęs tik su gyventojų skaičiaus augimu ir neatsižvelgia į pirkėjų, kuriuos domina nekilnojamasis turtas, parduodamą iš kitų Irako dalių, paklausą, o tai gali sukelti papildomą spaudimą pasiūlai.

Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika

Susiję Nekilnojamasis turtas

Al-Judaja yra vienas iš labiausiai organizuoto rajono Bagdade, kuris buvo pasirinktas universitetų dėstytojų rezidentams. Aš esu 3 aukštų namai, 5 mie...
Cod. 27858

Parduoda Vasarnamis, Irakas, Baghdad, Baghdad, Baghdad

Reserved negotiation
Parduoda
Vasarnamis

220 m²
Vila pardavimui
Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika
2005-2020 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB